Pošlete svým kamarádům odkaz: www.fineshare.cz, ať zůstane ZDARMA neomezené stahování!

Často kladené otázky?

 • Co je Fineshare.cz - Neomezeně stahujte, nahrávejte a sdílejte svá data?

  Fineshare.cz - Neomezeně stahujte, nahrávejte a sdílejte svá data je online datové uložiště pro vaše soubory, videa, fotky, hudbu, dokumenty a další, které je vám vždy k dispozici ze všech koutů světa. Pokud potřebujete mít své soubory u sebe, Fineshare.cz - Neomezeně stahujte, nahrávejte a sdílejte svá data je pro vás přesně to, co potřebujete. Už nemusíte přemýšlet nad nějakými alternativami. Začněte používat online uložiště Fineshare.cz - Neomezeně stahujte, nahrávejte a sdílejte svá data, kam můžete nahrát neomezený počet souborů. Můžete si to zdarma vyzkoušet. Jednoduše se zaregistrujte nebo přihlaste a klikněte na "moje soubory" - zde máte na výběr a přehled vašich souboru a také neomezenou kapacitu ve veřejných souborech.

 • Máte otázky? Nevíte si s něčím rady?

  Snažíme se Vám každý den odpovídat na dotazy mnohým z Vás a nikdy nešetříme naším časem. Věnujeme Vám tolik času, kolik je potřeba, abyste našli odpovědi, které hledáte.

 • Chci stáhnout soubor, musím si pro to koupit elite účet?

  Nemusíte si u náš kupovat účet, stačí, když přejdete ke stažení souboru. Ovšem rychlost stahování bude omezena na 125 kB/s.

 • Jaké jsou elite účtu výhody?

  Zakoupením elite účtu získáte neomezenou rychlost stahování ze strany serveru, přičemž rychlost je limitována rychlostí vašeho připojení. Podle typu tarifu vám bude navýšen prostor pro soukromé soubory (Neomezený). Nebudou se Vám zobrazovat reklamy, budete mít přístup k elite rádci, budete moci sbírat body a využít kompletní seznam výhod pro elite účet.

 • Jak zaplatit elite účet?

  Elite účet můžete zaplatit platební kartou, SMS zprávou a bankovním převodem, přes Gopay účet, SuperCash